Контакти
м. Київ

вул. Академика Заболотного 150, офіс 8-а

Каталог товарів

Будьте в курсі наших акцій
акцій та новини

Теги
penny boardаксессуары для бассейнааксессуары для бассейна купитьаксессуары для плаванияаксессуары для плавания купитьдетский защитный шлемкупитькупити penny boardкупить детские санкикупити дитячий самокаткупити пенні у Києвікупити самокаткупить самокат Scooterкупити самокат у Києвікупить самокат в киекупить самокат недокупити самокат з великими колесамикупить самокат скутеркупить санкикупить санки киевкупить санки недорогокупить санки одессакупити скейт пенні бордкупити трикокупити триколісний самокатледянкаледянка киев купитьледянка купитьпенні борд недорогопенні борд фото та відгукисамокатсамокат 2 коліснийсамокат scooterсамокат scooter с большими колесамисамокат дитячийсамокат киевсамокат купитисамокат купить киевсамокат підлітковийсамокат с большими колесами для девочкисамокат с большими колесами для мальчикасамокат с большими колесами купить в Киевесамокат українасамокат цінасанкисанки детскиесанки для детейсанки недорогоскейт пенні бордшлем для ребенка купить

Гарантія

Купуючи продукцію в магазині Kid-sport.com.ua, Ви отримуєте якісний товар від провідних виробників спортивних товарів.

Перед відправкою замовлення ми перевіряємо продукцію на відсутність дефектів, якість, відповідність замовлення.

Гарантія 6 (шість) місяців поширюється на всі товари*, за умови експлуатації відповідно до інструкції.

Звертаємо вашу увагу, що всі витрати на доставку товару на гарантійне обслуговування в офісі магазину оплачує покупець.

*Гарантія 6 місяців НЕ поширюється на Самокати для екстремального катання (трюкові самокати), надувні вироби (басейни, м'ячі, матраси тощо). 

Безкоштовне гарантійне обслуговування не надається в наступних випадках:


- недотримання правил експлуатації

- механічних пошкоджень, слідів впливу хімічних речовин і неправильного користування;


- пошкодження, викликані екстремальними кліматичними умовами при транспортуванні, збереженні та експлуатації;


- внесення виправлень у текст сертифіката або чека;

- блокування рухомих елементів виробів при попаданні у внутрішні робочі об'єми посторонніх предметів і дрібних деталей одягу.


Возврат і обмін

Обмін і повернення замовлень на протязі 14 днів здійснюється за умов дотримання наступних умов:

-товар, який не був у використанні і не має слідів використання: подряпини, сколів, потертості і т.д.;

-товар повністю укомплектований і не порушено цілістність упаковки;

-збережено всі ярлики та заводська маркування;


- до повернення не приймаються товари, що втратили товарний вид або цілістність упаковки, а також з будь-якими наслідками використання та експлуатації;


- усі витрати по доставці товару при поверненні та обміні оплачує покупець (дане правило не поширюється в ряді випадків, коли вам був доставлений товар не відповідає Вашому замовленню. У цьому випадку обмін або повернення здійснюється за рахунок інтернет-магазину) .

Будь ласка, зверніть увагу:

Список із змінами, внесеними згідно Постановленням КМ N 1317 ( 1317-2003-п ) від 20.08.2003, N 1642 ( 1642-2004-п ) від 13.12.2004, N 1173 ( 1173-2005-п ) від 12.07. .2005

Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172

Згідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів». Кабінетом Міністрів України затверджено перечень товарів відповідної якості, які не підлягають обміну або поверненню.


Ми використовуємо cookies для швидкої та зручної роботи сайту. Продовжуючи користуватися сайтом, ви приймаєте умови обробки персональних даних.
0
0